SEO

Euro-medical.pl

Euro-medical.pl ierzemy żywy udział w usprawnianiu i ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a wymyślone przez nas innowacje są żywym przykładem tej aktywności. Dbamy o to, aby katalog tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych umożliwią zbadanie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), ocenę prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), tudzież zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Spore doświadczenie nabyte w ciągu wielu lat istnienia na rynku, kooperacja z przedsiębiorstwami zagranicznymi, jak również szczegółowe badanie propozycji naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe a także ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego typu obiektach użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy i tym podobne) a także w domach klientów indywidualnych. Kooperujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego państwa, ale również z placówkami medycznymi, sanatoriami oraz pozostałymi placówkami dobra publicznego. Nasze wyroby rozprowadzane są również w sklepach stacjonarnych na terenie Węgier, Słowacji, jak również Czech. Wytwarzany sprzęt medyczny zaliczany jest do klasy IIa zgodnie z rozporządzeniem 93/42/EEC. Przedsiębiorstwo ma certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485. Wszystkie wyroby oznaczone są znakiem CE. Widząc ogromy potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skupiliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.
Wprowadzając innowacyjne patenty technologiczne, kierujemy się, oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych, harmonijnym rozwojem a także troską o środowisko naturalne, dlatego więc energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

Szczegóły strony www.euro-medical.pl:

Podlinkuj stronę www.euro-medical.pl:

Euro-medical.pl

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta wrocław - klinika dentystyczna we Wrocławiu »

  Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i umiejętności naszego personelu wraz z nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości materiałami sprawimy, że będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Celem gabinetu Q-clinic jest pełna satysfakcja naszych pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Oferta naszej kliniki dentystycznej Q-Clinic skierowana jest dla wymagających Pacjentów. Dbamy o wysoki standard naszych usług. Jeśli nie chcesz ślęczeć w długich kolejkach pod gabinetem dentystycznym to odwiedź Nas. W procesie leczenia stosujemy najnowsze techniki i metody współczesnej stomatologii. Zapewniamy Państwu całkowicie bezbolesne leczenie przeprowadzone przy użyciu nowoczesnej wiedzy, sprzętu i materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy, u nas znajdziesz to czego zawsze wymagałeś od gabinetu dentystycznego.

  Termin dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia medialna logopeda warszawa »

  Zapraszam do kontaktu i współpracy w ramach oferty przedstawionej na mojej stronie.
  Pomagam tym osobom, które chcą poprawić i skorygować swoją wymowę. Im sprawniejszy język, tym kontakt z otoczeniem skuteczniejszy i łatwiejszy. Należy pamiętać, że budowanie swojego "image", to w dużym stopniu nasz sposób wypowiadania się i poruszania. Na pewno ważniejszy niż kolor sukienki czy garnituru. Opanowanie tych umiejętności dodaje poczucia pewności i podnosi nasze kwalifikacje. Sprawia mi ogromną satysfakcję, jeśli mogę pomóc osiągnąć to moim studentom, uczniom i ludziom ze świata biznesu, mediów, polityki, prawa i edukacji.
  Mam nadzieję, że współpraca ze mną przyczyni się do tego, że zarówno Państwo, jak i Państwa dzieci będziecie mówić poprawnie i wyraziście.
  Dobra mowa, to podstawowy element komunikacji i niezbędna umiejętność w wielu zawodach.
  Życzę dużo cierpliwości i radości w ćwiczeniach i doskonałych efektów waszej pracy nad mową.
  Zapraszam do zapoznania się z moją stroną

  Termin dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Kraków »

  Villa Dentica to specjalistyczny i komfortowy gabinet stomatologiczny przy Bronowickiej w Krakowie. W naszej ofercie znajduje się: leczenie kanałowe (endodoncja), korony ceramiczne i korony pełnoceramiczne, implanty, piaskowanie zębów, wybielanie zębów i stomatologia estetyczna.Na wszystkie usługi dajemy gwarancję. Na naszej stronie internetowej znajduje się cennik usług oraz atrakcyjne promocje. Zapraszamy do kontaktu.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolodzy warszawa »

  Nasz salon stomatologiczny oferuje niezwykle pokaźną liczbę usług. Wśród zabiegów które czynimy odszukają Państwo bielenie ząbków, protetykę bądź chirurgia plastyczna. Nasz salon stomatologiczny natrafisz w Warszawie. Jeżeli zależy Ci na ślicznym i co najważniejsze krzepkim uśmieszku winnaś koniecznie zastosować z naszych posług. Właśnie u nas odnajdziesz najlepszych ekspertów z domeny na przykład chirurgi jamy ustnej jak również ortodontów. Zapraszamy do naszego salonu od poniedziałku do piątku pomiędzy godzinami 8 a 20. Istnieje też możliwość zarejestrowania się na zabieg w sobotę. Nasz salon jest przyjazny pacjentom i tym niskim i tym dużym. Do każdego zabiegu jest opcja otrzymania znieczulenia.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog Kalisz - Ewa Szydło »

  Zapraszam do mojego prywatnego gabinetu. Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i endokrynologiem. Posiadam doświadczenie oraz wieloletnią praktykę. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi świadczone przeze mnie usługi pozwalają na skuteczne diagnozowanie schorzeń oraz skuteczne ich leczenie.

  Termin dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal medyczny z artykułami oraz różnorodna wiedza medyczna, porady lekarskie »

  Nie jednokrotnie zdarza się, że nawet w okresie letnim potrafi dopaść nas zapalenie gardła i gorączka, syn lub córka źle się czuje. Zawsze powinniśmy w takim przypadku wybrać się do lekarza rodzinnego, gdyż dane porady lekarskie podpowiedzą nam co jest przyczyną tej choroby. Jednak czasami zdobycie takiej porady lekarskiej od razu nie jest możliwe. Dlatego dobrze jest wcześniej zaczerpnąć informację dotyczącą problemu w sieci. Najwięcej takiej wiedzy dostarcza portal medyczny. Można tam otrzymać wiele przydatnych wskazówek na temat przypadłości min. z wielu tekstów medycznych. Zapraszamy!

  Termin dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia i ortodoncja Piaseczno »

  Kompleksowa stomatologia i ortodoncja w jednym miejscu dla Ciebie i Twojej rodziny.
  Wykwalifikowani lekarze stomatolodzy zadbają o zdrowie i wygląd Twoich zębów.
  Oferujemy pełen zakres usług diagnostyki, profilaktyki oraz leczenia chorób zębów i jamy ustnej. Dysponujemy cyfrowym RTG, dzięki któremu promieniowanie zmniejszone jest do minimum.
  W gabinecie Dnetal-Duo mile widziani są mali pacjenci, dla których stworzono kącik zabaw, możliwość oglądania bajek w trakcie leczenia oraz ciekawe nagrody dla odważnych.
  Przyjdź i przekonaj się sam! Zadzwoń i zarezerwuj termin wizyty!
  www. dental-duo. pl

  Termin dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia »

  Implantologia na Podzamczu to fachowy pakiet usług medycznych łączących się ze stomatologią. Gabinet oferuje także pomoc w obrębie leczenia kanałowego, piaskowania zębów, stomatologii kosmetycznej oraz chirurgii dentystycznej. Wyszkoleni dentyści oraz najnowszy sprzęt to znaczące atuty szczecińskiej firmy. Pracownicy poradni to rzesza dyplomowanych specjalistów w zakresie protetyki, stale podnoszących swoje kwalifikacje. Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b

  Termin dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Olsztyn »

  Jeśli szukasz dobrego gabinetu stomatologicznego w Olsztynie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą leczenia na wysokim poziomie. Wykonujemy zabiegi profilaktyczne, leczenie ogólne, leczenie kanałowe zębów, protezy akrylowe i szkieletowe. Na miejscu nowoczesne RTG.

  Termin dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog »

  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych łączymy znakomitą jakość usług z miłymi specjalistami w wielu dziedzinach dentystycznych. Na rozwój naszej marki ma wpływ przede wszystkim kompleksowość usług. U nas możesz odnaleźć niezbędną pomoc w sferze implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki chorób, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem dokuczających zębów, poprawą ich wyglądu, leczeniem kanałowym, zakładaniem aparatów stomatologicznych, a także wybielaniem zębów. W dodatku świadczymy usługi w zakresie nowoczesnych koron zębów i dopełniania braków w jamie ustnej. Jesteśmy po prostu wszechstronnymi przyjaciółmi Twoich zębów.
  Dbałość o uzębienie i ochrona jamy ustnej to najlepszy prezent jaki możemy sobie podarować. Zdrowy i elegancki uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać szczególną uwagę do kondycji naszych zębów od najmłodszych lat i kształtować dobre zwyczaje. Lecz gdy ból zęba nie daje Ci spokoju, zgłoś się do nas. My rozpoznamy przyczyny problemów w jamie ustnej i uleczymy najgorsze przypadki. O Twoje uzębienie zatroszczymy się z pasją.  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń
  Chirurg stomatolog

  Termin dodania: 01 01 2020 · szczegóły wpisu »