SEO

Notariusz NOTUS Katowice

Notariusz NOTUS Katowice Jesteśmy Kancelarią Notarialną w Katowicach oferujemy Państwu pełną pomoc w zakresie działań i czynności notarialnych, w całkowitej zgodzie z prawem oraz etyką notarialną. Możemy się pochwalić ogromnym doświadczeniem w stosowaniu prawa, a także zawsze podejdziemy do Państwa indywidualnie.

NOTUS - Kancelaria - Notariat katowice

Notariusz jest – zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie – osobą zaufania publicznego i powoływany zostaje do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności takie mają charakter dokumentu urzędowego.

Podczas dokonywania czynności notarialnych, notariusz zobowiązany jest do czuwania nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których dana czynność może powodować skutki prawne. Notariusz odmówi dokonania czynności notarialnej sprzecznej z prawem, obowiązkiem notariusza jest bowiem zapobiegania sporom sądowym.

Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności bądź też występują szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii.

Kancelaria Notarialna w Katowicach dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. Na żądanie strony, notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, jednakże w takim przypadku niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

Szczegóły strony notus.org.pl:

Podlinkuj stronę notus.org.pl:

Notariusz NOTUS Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRS Online »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w sieci, w którym znajdziesz wiele użytecznych danych na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera dokładne i zawsze bieżące informacje na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek akcyjnych i wielu innych. KRS zawiera także informacje na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz odnaleźć dokładne dane na temat tych podmiotów koniecznie zobacz naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa stabilnie, szybko i w prosty sposób umożliwia dotarcie to potrzebnych danych. Nie czekaj dłużej i sprawdź sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Termin dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać pomocne wielokrotnie w Twoim życiu. Wielu z nas niejednokrotnie natrafi na wątpliwości prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie samodzielnie poradzić. W takich momentach najlepiej skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym wortalu prawa. Prawnicy specjalizujący się w rozmaitych dziedzinach prawa, pomocni i doświadczeni, z całą pewnością rozwikłają każdy Twój kłopot. Nie czekaj ani chwili dłużej, zapoznaj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym serwisie prawnym, a jeśli samodzielnie nie znajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - obowiązkowo skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Termin dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Nasza kancelaria adwokacka działa na rynku od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego siódmego roku. Podczas czternastoletniej praktyki wyspecjalizowała się w sprawach rozwodowych i bankowych. Swoich klientów reprezentuje również w innych sprawach gospodarczych i karno-gospodarczych, a także w obsłudze klientów zagranicznych. Kancelaria prowadzona jest przez doświadczoną Panią adwokat. Pomaga klientom indywidualnym oraz firmom w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego, karnego, gospodarczego.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w zakresie obsługi prawnej firm i przedsiębiorstw. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwa w trakcie swej działalności wielokrotnie napotykają na przepisy i ograniczenia ze skomplikowanymi przepisami prawa. Nieświadomość i niestosowanie się do tych praw może powodować poważne konsekwencje finansowe. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Termin dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krs »

  Firma krsekspres, której oferta została udostępniona na przedstawionej stronie internetowej, wykonuje usługi z zakresu pozyskiwania odpisów z takich urzędów, jak m. in. krs. Państwo zlecając nam wykonanie tego zadania zyskujecie przede wszystkim cenny czas, który w innym przypadku musielibyście spędzić w niekończących się kolejkach w urzędach. Jedyne, co musicie Państwo zrobić, to wypełnić formularz zgłoszeniowy a my w terminie maksymalnie kilku dni dowieziemy Wam potrzebne dokumenty Zapewniamy wyjątkowo korzystne warunki cenowe oraz zapewniamy rzetelność i pełen profesjonalizm. Z nami można tylko zyskać!

  Termin dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie w UK »

  Komu należy się rekompensata za wynikłe szkody na przykład w zdarzeniu samochodowym w UK? Kto może żądać wypłacenia proporcjonalnej kwoty odszkodowania w Anglii? Jeśli poszukujesz wyjaśnień na powyższe lub podobne zagadnienia to nasz serwis na pewno je posiada. Prócz tego na witrynie zobaczysz także jednocześnie kilka rzetelnych i przydatnych artykułów tyczących się odszkodowań materialnych za wypadki, jakie miały miejsce w Polsce. Gwarantujemy duży poziom jakości opublikowanych tu treści.

  Termin dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Karnista|Adwokat Karnista Warszawa »

  Właśnie diręczono Ci wezwanie do sądu i wcale nie wygląda to na miłą pogawędkę. Musisz być tym samym gotowy na kontakt z prawem. Zastanów się dobrze czy, aby na pewno znasz je na tyle dobrze, żeby samodzielnie sobie dać radę. Może jednak przydałby Ci się godziwy adwokat karnista Warszawa. Niedobór znajomości prawa karnego na dobrym poziomie może przyczynić siędo wysokiej kary, natomiast adwokat ma obowiązek mieć pojęcie jak ją zminimalizować. Możesz być pewien, że zatrudnienie prawnika to odpowiednia inwestycja.

  Termin dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków - odszkodowanie po wypadku »

  Branża odszkodowań to nasza główna specjalizacja. Jako kancelaria prawna z dużym doświadczeniem profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zleceń. Nasi prawnicy to osoby z ogromnym doświadczeniem posiadające najlepsze wykształcenie zdobywane w Polsce, a oprócz tego za granicą. Lex kancelaria odszkodowawcza to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Polsce. 
  Od chwili obecnej wypadek przy pracy czy wypadek losowy nie będzie już powodował tak wiele nieprzyjemności, a z pewnością nie odzyskanie odszkodowania ze szkody, która wynikła z jego powodu.
   
   

  Termin dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bieniek »

  Kodeks rodzinny, pisma procesowe, teksty ustaw i przepisów prawnych to zaledwie garstka spośród pozycji, które odnaleźć można w asortymencie księgarni internetowej LexisNexis. Prezentowana oferta wzbogacona jest również o doskonale znane podręczniki prawne, takie jak Zobowiązania ? Czachórskiego, Logika dla prawników ? Malinowskiego czy też Nieruchomości Bieniek Gerard. Pozostałe pozycje podzielone są na kategorie, w których znajdziemy m.in. czasopisma, branżowe artykuły czy też powoli, ale stabilnie wkraczające na rynek e-booki. Szczegółowe informacje o dostępnych pozycjach znajdują się pod adresem: www.księgarnia.lexisnexis.pl.

  Termin dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz wrocław sobota »

  W Kancelarii można dokonać wszystkich czynności notarialnych przewidzianych prawem, w tym zwłaszcza:
  1) sporządzić w formie aktu notarialnego dokumenty takie jak:umowa o dożywocie, umowa darowizny, umowa pożyczki, umowa małżeńska majątkowa (tzw. intercyza), umowa spółki komandytowej, testament, pełnomocnictwo, oświadczenie o odrzuceniu spadku;
  2) poświadczyć podpis pod dokumentem takim jak:umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o., weksel, czy pełnomocnictwo;
  3) sporządzić protokół między innymi: walnego zgromadzenia, zgromadzenia wspólników, niestawiennictwa, dziedziczenia;
  4) sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia(zastępujący postanowienie sądowe o stwierdzeniu nabycia spadku);
  5) poświadczyć zgodność kopii z okazanym oryginałem dokumentu;
  6) poświadczyć datę na okazanym dokumencie;
  7) sporządzić protest weksla;
  8) złożyć depozyt.
  Czynności dokonywane są w tygodniu, a nadto w dni wolne jak sobota. Przed dokonaniem czynności w biurze można zasięgnąć niezbędnych informacji o czynności.

  Termin dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »