SEO

Notariusz NOTUS Katowice

Notariusz NOTUS Katowice Jesteśmy Kancelarią Notarialną w Katowicach oferujemy Państwu pełną pomoc w zakresie działań i czynności notarialnych, w całkowitej zgodzie z prawem oraz etyką notarialną. Możemy się pochwalić ogromnym doświadczeniem w stosowaniu prawa, a także zawsze podejdziemy do Państwa indywidualnie.

NOTUS - Kancelaria - Notariat katowice

Notariusz jest – zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie – osobą zaufania publicznego i powoływany zostaje do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności takie mają charakter dokumentu urzędowego.

Podczas dokonywania czynności notarialnych, notariusz zobowiązany jest do czuwania nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których dana czynność może powodować skutki prawne. Notariusz odmówi dokonania czynności notarialnej sprzecznej z prawem, obowiązkiem notariusza jest bowiem zapobiegania sporom sądowym.

Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności bądź też występują szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii.

Kancelaria Notarialna w Katowicach dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. Na żądanie strony, notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, jednakże w takim przypadku niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

Szczegóły strony notus.org.pl:

Podlinkuj stronę notus.org.pl:

Notariusz NOTUS Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania »

  Strona odszkodowaniaanglia.pl został powołany by pomagać przebywającym w UK w pozyskiwaniu wysokich zadośćuczynień za wypadek z nie swojej winy.Specjalizujemy się w odszkodowaniu za wypadki samochodowe, oraz wypadkach w pracy w uk.Kompetencja, wieloletnia praktyka oraz zasób wiedzy z zakresu prawa dają pełne przekonanie co do wysokiej jakości naszych usług.Dlatego że mamy wysoką skuteczność w wygrywaniu spraw o odszkodowanie w uk masz pewność że sprawa zakończy się pozytywnie.Dzięki naszemu serwisowi każdy poszkodowany w wypadku w Anglii może otrzymać odszkodowanie|poszkodowany w wypadku może otrzymaćodszkodowanie w Anglii Więcej informacji na stronie.

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK »

  Zdobądź wysokie odszkodowanie w UK bez kosztów. Ekspresowo zajmiemy się sprawą o rekompensatę w Anglii za wypadek który nastąpił z nie Państwa winy. Zajmujemy się wypadkami samochodowymi w UK, wypadkami w pracy a także innymi wypadkami. Sprawdź naszą ofertę na www.odszkodowanie.org.uk.

  Termin dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo zamówień publicznych »

  Specjalizacją Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo zamówień publicznych. Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu i weryfikacji projektów dokumentów związanych z tematyką zamówień publicznych, w tym: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, odwołań, regulaminów, protokołów, itp.Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem oraz duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Termin dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w zakresie obsługi prawnej firm i przedsiębiorstw. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwa w trakcie swej działalności wielokrotnie napotykają na przepisy i ograniczenia ze skomplikowanymi przepisami prawa. Nieświadomość i niestosowanie się do tych praw może powodować poważne konsekwencje finansowe. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Termin dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Wrocław »

  Doświadczony zespół ekspertów z dziedziny prawa, wyspecjalizowany w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie rodzinnym oraz prawie wykroczeń, nastawiony na obsługę na najwyższym poziomie klienta indywidualnego nieobeznanego z meandrami prawa oraz firm i instytucji. W zakres działalności kancelarii oraz kompetencji poszczególnych jej pracowników wchodzą elementy obsługi prawnej związanej z ogólnym doradztwem w kwestiach formalnych i prawnych, jak i tworzenie, sprawdzanie prawidłowości i merytorycznej zawartości, interpretacja dokumentów w kontekście aktualnego stanu prawnego oraz porady prawne on-line. W zakresie stanowiącym istotę działalności kancelarii i leży też profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna, szczególnie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

  Termin dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania wrocław »

  Bezpłatne konsultacje, wyjątkowe usposobienie, profesjonalizm, aktywność na terenie całego kraju i poza jego krawędziami, to tylko niektóre pierwiastki, jakie promują naszą firmę ? odszkodowania Wrocław spomiędzy setek innych sprawnych na rynku. Posługi dostarczane przez nas są na najważniejszym pułapie. W naszej firmie pracują obeznani i wykwalifikowani eksperci w danych specjalizacja - rzeczoznawstwo, sztuka lekarska sądowa, sądownictwo, etc. Naszym celem jest zawieranie pomocy osobom w zawikłanych sprawach życiowych. Odszkodowania Wrocław ? zaistnieliśmy po to, aby nieść poparcie. Przychylnie zapraszamy do kolaboracji z naszą jednostką.

  Termin dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Zajmujemy się sytuacjami zarówno na poczet osobników indywidualnych jak także na poczet instytucji co sprawia naszą instytucję wybitnie docenianą przez wszystkie instytucje.Absorbujemy się kompetentnym doradztwem prawnym, zachowaniem kwestji problematycznych także reprezentowaniem konsumentów przed stosownymi rządami.Istniejemy na sektorze już sporo lat w związku z tym żadne zobowiązania dodatkowo ciężkie sprawy nie są na poczet nas wyzwaniem.Poznańska kancelaria prawna Renata Urowska to w dzisiejszych czasach najważniejsza organizacja w kraju.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozew o rozwód »

  Sprawa rozwodowa nie jest miłą chwilą. Niejeden z nas pragnie znaleźć partnera na całe życie i nie wspominać o tego typu tematach. Jeżeli jednak przychodzi ta okropna potrzeba wniesienia pozwu o rozwód, dobrze jest mieć świadomość, gdzie poszukiwać informacji. Wejdź na naszą stronę i zobacz, jak wiele informacji, masz szansę znaleźć w jednym miejscu. Dowiesz się tutaj w jaki sposób wnieść pozew rozwodowy albo czy masz szansę uzyskać świadczenie alimentacyjne. Wszystko co niezbędne w przyswajalnej formie i co najważniejsze pod jednym adresem. Zajrzyj oraz zapoznaj się z informacjami, jakie pozwolą Tobie łatwo przejść przez rozwód.

  Termin dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków - odszkodowanie po wypadku »

  Branża odszkodowań to nasza główna specjalizacja. Jako kancelaria prawna z dużym doświadczeniem profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zleceń. Nasi prawnicy to osoby z ogromnym doświadczeniem posiadające najlepsze wykształcenie zdobywane w Polsce, a oprócz tego za granicą. Lex kancelaria odszkodowawcza to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Polsce. 
  Od chwili obecnej wypadek przy pracy czy wypadek losowy nie będzie już powodował tak wiele nieprzyjemności, a z pewnością nie odzyskanie odszkodowania ze szkody, która wynikła z jego powodu.
   
   

  Termin dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Włocławek »

  Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych to specjalność naszej firmy. Biuro odszkodowań Solus od wielu lat świadczy usługi związane z kompleksową obsługą Klientów, którzy doznali szkód związanych z wypadkiem drogowym. Głownym celem naszej firmy jest natychmiastowa reakcja, a także dogłębna analiza danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Kolizja drogowa to jedna z najczęstszych przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na drogach, a także niekorzystne warunki pogodowe mają negatywny wpływ na poziom bezpieczeństwa w komunikacji. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na poprawę sytuacji majątkowej w postaci odszkodowania.
  W firmie Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi fachowcy dochodzą odszkodowań za obrażenia ciała, uszczerbki na zdrowiu, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Biuro odszkodowań Solus pomaga także w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  Podczas postępowania, nasi pracownicy przeprowadzają dogłębną analizę sprawy i dobierają precyzyjną strategię działań. Ponadto zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów i dbają o fachową reprezentacją Klientów kancelarii przed odpowiednimi jednostkami administracji i sądownictwa. Dokładają wszelkich starań do stałego informowania Klientów o postępach sprawy.
  Firma Solus to sprawdzony partner w dziedzinie dochodzenia odszkodowań. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami, których bogata wiedza prawna wpływa na efektywność postępowania. Gwarantujemy najwyższe odszkodowania i miłą obsługę. Zapraszamy!

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »