SEO

Notariusz wrocław sobota

Notariusz wrocław sobota W Kancelarii można dokonać wszystkich czynności notarialnych przewidzianych prawem, w tym zwłaszcza:
1) sporządzić w formie aktu notarialnego dokumenty takie jak:umowa o dożywocie, umowa darowizny, umowa pożyczki, umowa małżeńska majątkowa (tzw. intercyza), umowa spółki komandytowej, testament, pełnomocnictwo, oświadczenie o odrzuceniu spadku;
2) poświadczyć podpis pod dokumentem takim jak:umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o., weksel, czy pełnomocnictwo;
3) sporządzić protokół między innymi: walnego zgromadzenia, zgromadzenia wspólników, niestawiennictwa, dziedziczenia;
4) sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia(zastępujący postanowienie sądowe o stwierdzeniu nabycia spadku);
5) poświadczyć zgodność kopii z okazanym oryginałem dokumentu;
6) poświadczyć datę na okazanym dokumencie;
7) sporządzić protest weksla;
8) złożyć depozyt.
Czynności dokonywane są w tygodniu, a nadto w dni wolne jak sobota. Przed dokonaniem czynności w biurze można zasięgnąć niezbędnych informacji o czynności.

Szczegóły strony www.tkaczynski.com:

Podlinkuj stronę www.tkaczynski.com:

Notariusz wrocław sobota

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radcy prawni Białystok »

  Chodzi o odpowiedź na pytanie: czy jest teoretycznie uzasadnione i praktycznie użyteczne opieranie podstawowych rozwiązań prawa spadkowego na konstrukcji szczególnego prawa podmiotowego. Tak, dzieje się w obrębie prawa rzeczowego i prawa zobowiązań, gdzie fundamentem rozwiązań normatywnych jest bądź prawo podmiotowe o charakterze bezwzględnym, np. prawo własności, bądź też prawo podmiotowe względne, tj. wierzytelność. Adwokat Białystok powinien uświadomić o tym spadkobiercę. W miejsce podmiotowego prawa dziedziczenia spadkobiercy przysługują od chwili nabycia spadku prawa, które przeszły na niego, w drodze sukcesji uniwersalnej, ze spadkodawcy.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Profesjonalizm wrocławskiej kancelarii notarialnej to przede wszystkim fachowe porady prawne, kompetentni, wykształceni i rzetelni notariusze oraz solidna, korzystna dla obu stron współpraca. Z szerokich usług firmy korzysta duża liczba klientów, którzy szukają tylko satysfakcjonującej porady. Firma nie tylko zachęca profesjonalną obsługą klienta, ale też nowoczesnością wnętrza oraz komfortowymi warunkami pracy dostosowanych do fachowego prowadzenia powierzonych zadań. Notariusze zatrudnieni w kancelarii swoje działania kierują jedynie w stronę skutecznej współpracy.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  Gorąco namawiamy do korzystania z usług kancelarii notariusza Pana Adama Robaka, mieszczącej się w Katowicach. Notariusz świadczy wszelkie procedury notarialne, do których zobowiązuje go prawo. Jeżeli potrzebujesz więc sporządzenia aktu notarialnego, zaświadczeń, czy też spisywania protokołów, możesz przyjść do kancelarii Adama Robaka. Nim przyjdziesz na wizytę prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny w celu ustalenie godziny spotkania, jak i również określenia jakie dokumenty powinieneś wziąć ze sobą w celu wykonania czynności. Dzięki temu zarówno Ty, jak i kancelaria zyskuje tak cenny dziś czas.

  Termin dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani Notariusz Kraków »

  Notariusz jest personą zaufania społecznego, która ochraniana jest przez stosowne przepisy prawa. W ramach osobistej działalności dopełnia czynności notarialnych, które posiadają status formalnych. W ramach osobistej specjalności notariusz wykonuje rozmaite zlecenia sprecyzowane przepisami prawa. Orientacyjnie zaświadcza zgodność sygnatur z oryginałem, otrzymuje na przechowanie dokumenty, papiery wartościowe tudzież dewizy. Odpowiada także za właściwe zapisanie testamentu oraz za wszelkie czynności związane z nim po zgonie osoby, która testament sporządziła.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Zatrudnienie właściwego notariusza pozwala uskutecznić nawet najtrudniejsze prawnie operacje notarialne. Odpowiednia osoba przede wszystkim winna charakteryzować się wysoką rutyną plus solidnym doświadczeniem w swojej profesji. Właściwym może okazać się zapoznanie opinii wcześniejszych kontrahentów danego notariusza, o ile dominują korzystne, wówczas wskazane jest skierować się do takiej kancelarii. Jeśli na wejściu będziemy obsłużeni w sposób wykwalifikowany oraz zręczny to śmiało możemy powierzyć swoje sprawy takiemu notariuszowi.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania po wypadku »

  Jeśli poniosłeś krzywdę w wyniku wypadku, błędu medycznego, bądź choroby zawodowej zachęcamy do poznania się z naszymi technikami postępowania zamieszczonymi na witrynie firmowej, oraz również zapoznania się z wszelkimi niezbędnymi informacjami zaprezentowanymi w jasny oraz przystępny dla każdego sposób.
  Celem naszego działania jest maksymalny wynik, polegający na ujawnieniu kompletnego obrazu krzywdy oraz załatwieniu dla poszkodowanego maksymalnie okazałego odszkodowania i świadczeń przysługujących z przyczyny wypadku. Staramy się zawsze doprowadzić do zdobycia odszkodowania w możliwie jak najkrótszym czasie, nie ograniczając się tylko do złożenia odpowiedniego wniosku w sądzie. Aby umówić się z naszym pracownikiem powinno się skontaktować się z firmowym biurem obsługi.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Karnista|Adwokat Karnista Warszawa »

  Właśnie diręczono Ci wezwanie do sądu i wcale nie wygląda to na miłą pogawędkę. Musisz być tym samym gotowy na kontakt z prawem. Zastanów się dobrze czy, aby na pewno znasz je na tyle dobrze, żeby samodzielnie sobie dać radę. Może jednak przydałby Ci się godziwy adwokat karnista Warszawa. Niedobór znajomości prawa karnego na dobrym poziomie może przyczynić siędo wysokiej kary, natomiast adwokat ma obowiązek mieć pojęcie jak ją zminimalizować. Możesz być pewien, że zatrudnienie prawnika to odpowiednia inwestycja.

  Termin dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja Należności, Długów, Wierzytelności »

   Kancelaria Windykacyjna Mediare powstała w 2004 roku, już od początku swojego działania kierujemy się zasadą, aby pokrywać koszty związane z dochodzeniem należności z własnych środków finansowych, natomiast wynagrodzenie pobieramy wyłącznie po odzyskaniu wierzytelności od dłużnika. Efektywność naszych działań wypracowaliśmy dzięki długoletniemu doświadczeniu, a także gruntownemu przygotowaniu teoretycznemu naszych pracowników w różnych dziedzinach i z różnego zakresu. Windykacja Należności odbywa się w postępowaniu sądowym, pozasądowym, komorniczym, a coraz częściej podejmowana jest także windykacja karna. Windykację polubowną prowadzi Windykator, głównie podejmuje on działania w terenie, postępowanie sądowe prowadzi Radca Prawny, Komornik natomiast prowadzi windykację egzekucyjną Komornik. Działania Komornika wspierane są przez pracowników naszej kancelarii windykacyjnej. Windykacja długów oferowana przez naszą firmę jest, bezpieczna, szybka i skuteczna.

  Termin dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Wrocław »

  Wrocławska kancelaria Radcy Prawnego Ewy Jagodzińskiej-Antczak specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz w sprawach spadkowych. Adwokat Wrocław oferuje Państwu specjalistyczne poradnictwo, pomoc przy sporządzaniu pism procesowych, a głównie fachową reprezentację przed sądami.Alimenty - Kancelaria radcy prawnego Wrocław prowadzi w imieniu swych klientów sprawy o: alimenty na rzecz małoletniego, alimenty na rzecz innych krewnych uprawnionych do alimentacji, alimenty na rzecz małżonka rozwiedzionego, podwyższenie alimentów, obniżenie alimentów, ustalenie, że obowiązek alimentacyjny wygasł, uchylenie alimentów, przyczynianie się do zaspokajania potrzeb rodziny.

  Termin dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz NOTUS Katowice »

  Jesteśmy Kancelarią Notarialną w Katowicach oferujemy Państwu pełną pomoc w zakresie działań i czynności notarialnych, w całkowitej zgodzie z prawem oraz etyką notarialną. Możemy się pochwalić ogromnym doświadczeniem w stosowaniu prawa, a także zawsze podejdziemy do Państwa indywidualnie.

  NOTUS - Kancelaria - Notariat katowice

  Notariusz jest – zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie – osobą zaufania publicznego i powoływany zostaje do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności takie mają charakter dokumentu urzędowego.

  Podczas dokonywania czynności notarialnych, notariusz zobowiązany jest do czuwania nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których dana czynność może powodować skutki prawne. Notariusz odmówi dokonania czynności notarialnej sprzecznej z prawem, obowiązkiem notariusza jest bowiem zapobiegania sporom sądowym.

  Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności bądź też występują szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii.

  Kancelaria Notarialna w Katowicach dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. Na żądanie strony, notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, jednakże w takim przypadku niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

  Termin dodania: 06 01 2019 · szczegóły wpisu »