SEO

Strony związane z hasłem 'nauka':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Zajęcia wokalne »

  Oferujemy Państwo profesjonalną naukę gry na instrumentach takich jak gitara, perkusja, pianinio, flet, orgrany oraz naukę śpiewu rytmini, prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych, zapisz się na tanie lekcje muzyki w naszej szkole muzycznej w Łodzi a na pewno będziesz zadowolony ze swojego wyboru.
  A twoja Rytmika ulegnie znacznej poprawie.

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wytrawne pisanie prac akademickich, kompletne zawodowstwo. »

  Pisanie-prac.edu.pl to witryna dla gości którzy potrzebują pomocy w pisaniu prac. Zapiszemy dla Ciebie niesamowite tworzywo jakie w gigantycznym szczeblu pomoże Ci zamienić swoją pracę w naukowe dzieło. Z nami nie straszna jest obrona magistra. Zostań inżynierem bądź zdobądź licencjat z wielką dawką prostoty. Błyskawicznie i skutecznie osiągniesz własny wytęskniony tytuł naukowy. Skontaktuj się z nami w celu określenia detalów.

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Lubin »

  Studium Royal College jest to szkoła dla dorosłych lubin, która funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Posiadamy wielkie doświadczenie w profesjonalnym kształceniu, a naszym atutem jest dobrze stworzona kadra nauczycielska. Gdy jesteś osobą, która chce podnieść swoje kwalifikacje bądź uzupełnić wykształcenie, a w przyszłości znaleźć interesującą pracę, to dobrze trafiłeś.
  Celem naszej działalności jest zadowolenie i satysfakcja klienta, a udaje nam się topoprzez ciągłe podnoszenie jakości i standardów nauczania. Naszym słuchaczom polecamy wysoki poziom nauczania w miłej i przyjaznej atmosferze, zgodnie z najnowszymi metodami.. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku pracy, poszerzamy ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe, interesujące kierunki.
  praktyki zawodowe, które idealnie przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

  W naszej ofercie znajdą Państwo:
  Kursy Językowe,
  Szkoły Policealne dla Dorosłych,
  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych,
  Kursy Zawodowe,
  Szkolenia dla firm.

  Termin dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia anglistyka »

  Znajdź najciekawszą szkołę oraz rozpocznij proces rozwoju. Planujesz być koneserem filologii angielskiej koniecznie wejdź na witrynę. Pragniesz perspektywicznego kierunku studiów w Szczecinie. Na portalu znajdziesz nową propozycję wspaniałych kierunków. Jeden z najlepszych kierunków. Filologia angielska kierunek rozwojowy.

  Termin dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Francuski »

  Chcielibyśmy powitać Cię ochoczo w naszym serwisie, który oddany jest w całości nauce języków obcych! Posiadamy ogromną nadzieję, że zostaniesz jednym z naszych wiernych użytkowników i razem z nami będziesz szlifował swoje umiejętności w obranym przez siebie cudzoziemskim języku.
  Każdy może szczerze przyznać, że nauka obcych języków w teraźniejszych latach jest niepospolicie znacząca. Choć przodujący jest z pewnością język angielski, który od kilku dekad posiada status języka międzynarodowego, to bardzo dużą famą na globie cieszył będzie się także język niemiecki, czy również język francuski.
  Szkoły języków obcych, które funkcjonują we wszelkich naszych miastach, praktycznie zawsze oferują naukę w tych trzech językach, rozbudowując swoją propozycję także o inne, mniej spopularyzowane, jednak uzyskujące sobie coraz szersze uznanie języki. Jednym z takowych języków, jakiego nauczanie staje się dziś coraz modniejsze, jest z pewnością język hiszpański, a w naszym kraju także język rosyjski.

  Termin dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Basen niepołomice »

  Zapraszamy oraz do częstego odwiedzania basenu rekreacyjnego w swojej okolicy. Basen to miejsce w prawie każdym większym mieście, gdzie jest możliwość miło spędzić

  wolny czas. Taki aquapark to wyjątkowe miejsce gdzie są także wellness, siłownie, fitness, jacuzzi, zjeżdżalnie. Korzystanie z kąpieliska wodnego korzystnie działa na zdrowie

  dając wypoczynek. Basen sportowe są w ostatnich latach coraz bardziej modne. Coraz więcej osób od pewnego czasu systematycznie korzysta z wodnych

  atrakcji. Nasz Basen niepołomice czynny będzie zwykle od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Szczegółowe informacje w

  tym temacie jest możliwość znaleźć na naszej witrynie internetowej.

  Termin dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Językowe Za Granicą »

  Języki obce to w dniu dzisiejszym podstawa. Dają możliwość jednocześnie porozumienie się zagranicą z ludźmi z innych krajów ale także ich znajomość daje możliwość pracy w zagranicznych korporacjach. Dlatego wielu ludzi wybiera się do ośrodków językowych na naukę języków właśnie po to aby zwiększyć własne zdolności komunikacyjne. Niektórzy ambitni idą jeszcze intensywniej i podejmują kursy językowe za granicą. Dla takich ludzi powstała nasza strona, która oferuje znaczny zakres kursów zarówno polskich jak i zagranicą, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrać najlepszą ofertę specjalnie dla siebie.

  Termin dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wołów »

  Prawo jazdy w Wołowie, ale w której szkole i za jaką kwotę? To trudne pytanie, dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z samochodem. Poziom nauczania jest różny. Skutkiem tego dobór adekwatnej placówki, jak intensywność lekcji jest podstawą ostatecznego wyboru. Są one decydującymi czynnikami. Szkoła Jazdy Wołów pomoże każdego efektywnie w pokonaniu egzaminu. Prawo jazdy Wołów nauczy umiejętności, wartościowych podczas egzaminu. Z nami będziesz czuć się bez ryzyka.

  Termin dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego »

  Znalezienie zajęcia, które może nam dać pełne zadowolenie nie będzie prostym tematem. Wertując propozycje od różnych pracodawców, trafić możemy na takie wymagania, o jakich wręcz by się nie śniło. Jednym z nich będzie biegła znajomość przynajmniej jednego obcego języka. W obecnych czasach będzie to warunek konieczny, dlatego nauka języka angielskiego jest wymagana. Językiem tym bowiem posługuje się najwięcej osób na całym świecie, dlatego też niezbędnie musimy znać go w stopniu komunikatywnym. Oczywiście jest to niezbędne minimum, gdyż zazwyczaj znajomość taka będzie musiała być na jak najwyższym poziomie, by swobodnie móc rozmawiać z zagranicznymi kontrahentami czy współpracownikami. Z reguły nauka języka angielskiego może przebiegać na różne sposoby. Część osób decyduje się na sposób tradycyjny, a więc chodzenie na zajęcia do szkół językowych lub branie korepetycji. Osoby, które nie mają czasu na takie zajęcia, będą stawiać na możliwości, które może im dać indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do takiego nauczania potrzeba jednak dużej mobilizacji. Bowiem trzeba zasiadać do nauki systematycznie i regularnie, bo jedynie wówczas przyniesie to korzyści

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu »

  Zapraszamy na naukę muzyki, śpiewu oraz gry na instrumentach takich jak
  Nauka gry na pianinie
  Nauka gry na perkusji
  Nauka gry na flecie
  Nauka gry na gitarze
  Nauka gry na keyboardzie
  Nauka gry na fortepianie
  Prowadzimy zajęcia z rytmiki zarówno dla najmłodszych od 7 lat po osoby dorosłe, w naszej szkole muzycznej nie obowiązują egzaminy zapisz się już teraz na tanie lekcje muzyki
  Nauka gry na gitarze łódź lub na innym instrumencie w naszej szkole to sama przyjemność.

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Lublin »

  Pomożemy Ci podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Nie przegap takiej szansy, zdecyduj się na studia w Lublinie. Wybierając Lublin, decydujesz się na progres swych kwalifikacji. Powiadamiamy także o tym, kto pełni na danej uczelni funkcję rektora. Wybierz swoją przyszłość wraz z nami, a nie będziesz żałował swego wyboru.

  Termin dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Poznań »

  W dzisiejszych czasach prawo jazdy jest raczej niezbędne. Bezspornie niemal w każdym gospodarstwie domowym przynajmniej jedna osoba je ma. Okazuje się jednak, że zdanie egzaminu nie należy do rzeczy najprostszych. Najpierw musimy ukończyć kurs teoretyczny i również praktyczny. Dzięki niemu nabędziemy wiedzę o zasadach ruchu drogowego. Nauczymy się też, jak poprawnie kierować pojazdem a także poruszać się po drogach. Gdy zaliczymy pozytywnie odpowiednią ilość godzin kursu, dopiero wtedy możemy wpisać się na egzamin. Aby zostać dopuszczonym do egzaminu praktycznego, musimy najpierw zdać teorię. Niestety, egzamin na prawo jazdy jest płatny. Do tego, znacząca większość osób nie zdaje za pierwszym razem, trzeba zatem wnosić opłatę a także wyznaczać termin. Zależnie od Ośrodka Ruchu Drogowego, na ponowne podejście możemy czekać od paru dni do paru tygodni. Najlepiej będzie, jeśli na szkoleniu otrzymamy samochód tej samej marki, na jakiej zdawać będziemy później egzamin. Pozwoli to nam czuć się pewniej podczas jazdy z egzaminatorem. U nas takich problemów nie ma, z nami zdasz na pewno.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka i matura »

  matura.biz.pl to serwis opracowany z myślą o maturzystach! odnaleźć na nim można przydatne informacje dotyczące matur i matura, sporządzania prac, rozwiązywania zadań, bądź też analizowania wyników. Każdy chętny,zainteresowany odszuka tu także istotne wskazówki pomocne w szukaniu wymarzonego kierunku studiów i pozostałych szkół ponadlicealnych.

  Termin dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Z naszego portalu korzysta już ponad milion osób, przystąp do nich. W portalu znajdziesz szeroką propozycję szkół publicznych. Zastanawiają Cię nauki techniczne, wyśledź która propozycję przedstawiają Polibudy.

  Termin dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Wysoki poziom edukowania w połączeniu z innowacyjnymi metodami kształcenia to zapewnienie jakości i sukcesu. I taki właśnie przyświeca cel szkołom języka angielskiego Bell, które już od kilkunastu lat prowadzą w całej Polsce rozmaitego rodzaju kursy językowe i szkolenia. Ich siedziby znajdują się w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i w Warszawie. Szkoły jezyka angielskiego Bell umiejscowione są zwykle w centrum miasta. Przez wgląd na to nie ma problemu z dojazdem do nich środkami komunikacji miejskiej czy też samochodem. Każda ze szkół jest zaopatrzona w sale dydaktyczne oraz bibliotekę językową, zaopatrzoną w czasopisma, filmy, książki i różnego rodzaju materiały gramatyczne oraz testy. Szkolenia językowe prowadzone są na wszystkich poziomach językowych. Do każdego z nich układany jest specjalny program nauczania. Dzięki temu zajęcia mogą być prowadzone w zależności od poziomu zaawansowania językowego, potrzeb oraz dyspozycji czasowych uczestników.

  Termin dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wilanów »

  Czy wiesz, że nauka języków obcych nigdy wcześniej nie sprawiała tyle radości? Angielski, hiszpański, rosyjski i wiele innych - z naszą szkołą doskonale je opanujesz. Zapomnij o nudnych ćwiczeniach, w trakcie trwania których zastanawiasz się, jak błyskawicznie stąd zniknąć. School 4 You w idealny sposób łączy dobry humor z nauką.
  Po rozpoznaniu umiejętności ucznia, dostosowujemy do niego osobisty styl nauczania, tak by był najbardziej efektywny. Przekonasz się, jak szybko będziesz w stanie rozmawiać w języku, który chciałeś opanować.
  Zajrzyj na naszą witrynę internetową, by zapoznać się z pełną ofertą School 4 You. Będziesz zaskoczony różnorodnością metod nauczania, obecnych w naszej szkole.

  Termin dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.

  Termin dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro organizujące wyjazdy dla surferów »

  Jeżeli chcesz zapoczątkować przygodę z kitesurfingiem czy windsurfingiem, wówczas zajrzyj na naszą stronę internetową. Jesteśmy doświadczonym biurem podróży, członkiem Polskiej Izby Turystyki, które specjalizuje się w wyjazdach skupionych właśnie na wspomnianych sportach. Proponujemy wyjazdy grupowe i zabawy firmowe w najlepszych miejscach na ziemi, gdzie czekają wysokie fale oraz doskonała aura. Urządzamy również wyjazdy zimowe, szkolenia z nurkowania, wyjazdy integracyjne, kitesurfing nauka, eventy marketingowe czy też imprezy, gdzie można zażyć sportów ekstremalnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Termin dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców. Jan Mitura - prawko starachowice »


  Ośrodek Szkolenia Kierowców Jana Mitury w Starachowicach ? to profesjonalna szkoła nauki jazdy.
  Dzięki naszym nieustannym staraniom i ciężkiej pracy, jesteśmy w stanie zaoferować na dzień dzisiejszy najbardziej atrakcyjną ofertę kursów i szkoleń na prawo jazdy.
  Dysponujemy własnym placem manewrowym, na którym kursanci ćwiczą wszystkie manewry, niezbędne każdemu kierowcy. Pragniesz posiadać prawo jazdy? Szukasz szkoły nauki jazdy, która Cię do tego przygotuje? Zgłoś się do nas! Czekamy na Ciebie!

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »