SEO

Strony związane z hasłem 'zdrowie':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Egzema popularnie znana jako wypryski jest chorobą ogromnie dokuczliwą, na ogół atakuje małe dzieci. Przejawy tej choroby to zaczerwienienie, świąd, sucha skóra. Na naszej witrynie dowiesz się wszystkiego o egzemie, na przykład jak się leczyć, do jakiego lekarza się zgłosić po wsparcie, występowanie powikłań, podstawowe oraz rozszerzone informacje o Atopowym zapaleniu skóry, stadia choroby oraz sprawne leczenie. Wiadomości na stronie internetowej przygotowywane są przez grupę doktorów, znających odpowiednio zapalenie skóry, dlatego informacje opublikowane na stronie internetowej są tak pomocne w leczeniu.

  Termin dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prostata »

  Na stronie internetowej zaprezentowano rozmiary, profilaktykę, funkcje prostaty jak również 3 najistotniejsze niedomagania stercza:
  Łagodny rozrost gruczołu krokowego
  Jest powszechną przypadłością u mężczyzn w wieku powyżej 50 lat. W efekcie zmian hormonalnych stercz rozrasta się i uciska na cewkę moczową, co hamuje mikcję. Występującym często symptomem jest parcie na pęcherz.
  Nowotwór stercza
  Jest jednym z najczęstszych nowotworów u mężczyzn. Schorzenie występuje zazwyczaj u panów po pięćdziesiątce. Częstokroć rak rozwija się powoli i przez długi okres bezobjawowo. Wcześnie wykryty daje ogromne szanse na wyleczenie.
  Zapalenie gruczołu krokowego
  W większości przypadków dotyka młodszych mężczyzn. Zapalenie prostaty najczęściej powodowane jest przez bakterie. Przypadłość jest zwalczana antybiotykami.

  Termin dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sok Noni »

  Sok Noni od setek lat uwalnia od różnych schorzeń oraz dolegliwości. Do dzisiaj zaskakuje naukowców, lekarzy i terapeutów, nie kończącą się gamą możliwości swoich zdrowotnych zastosowań. Sok Polinesian NONI firmy Calivita jest zdrowym pokarmem o właściwościach leczniczych. Zawiera w swoim zestawie sporą ilość niezwykle wartościowych składników odżywczych, witamin i minerałów, makro i mikroelementów, protein i enzymów. Polinesian NONI wspiera leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, znacząco poprawia samopoczucie, nastrój, kondycję umysłową a także koncentrację.

  Termin dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gronkowiec »

  Gronkowiec złocisty to Gram-dodatnia bakteria która obecna jest w powietrzu, glebie - co oznacza ze stale się z nią stykamy. U człowieka i zwierząt obecna jest na skórze, gruczołach łojowych i potnych, mieszkach włosowych oraz na pozostałych błonach śluzowych stykających się z otoczeniem czyli: oczy, usta, nos, gardło, przewód pokarmowy, oraz narządy płciowe. Bakterie te przypominają kształt kuli i układają się w charakterystyczne grona, są one niezwykle rozpowszechnione, osiedlają się w powietrzu, wodzie, ściekach, a także na przedmiotach użytku codziennego.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal ekologiczny »

  Dbanie o naturę to w dzisiejszych czasach niewątpliwie często poruszana sprawa. Serwis internetowy www.ulicaekologiczna.pl istnieje właśnie w celu, aby uświadamiać internautów jeżeli chodzi o zagadnienia mające związek z dbaniem o naturę. A trzeba przyznać, że to niezwykle istotne zagadnienia. Na stronie także, m.in. przepisy kulinarne na wegetariańskie potrawy, rady odnośnie zdrowego stylu życia, informacje o na przykład nowoczesnych technologii, naturalnie w zgodzie z naturą oraz sklep. W sklepie kupić możemy naturalne kosmetyki do pielęgnowania twarzy, piękne zapachy i masę produktów, które pozwolą nam na naturalniejsze życie. Dbanie o środowisko naturalne i dbanie o siebie jest naprawdę ważne, toteż z pewnością możemy ignorować tego. W końcu chcemy żyć długo i zdrowo, na czystszej planecie.

  Termin dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Głogów »

  Psychoterapia będzie formą leczenia nerwic, zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, uzależnień oraz pomocą w rozpatrywaniu trudności

  życiowych. Stosuje się ją także pomocniczo w zaburzeniach psychosomatycznych (refluksie żołądka, chorobie wrzodowej, wieńcowej, chorobach onkologicznych, migrenach,

  alergiach, itp). Działania psychoterapeutyczne poprzez rozmowę, pracę z ciałem, hipnozę, metaforę i inne techniki zbadane naukowo mają na celu

  doprowadzić do rozwoju osobowości. Psychoterapeuta Głogów rozwiąże Państwa wszystkie problemy.

  Termin dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żywność ekologiczna »

  RAWFOODS Polska to marka za którą kryje się ogromne bogactwo produktów dla alergików i każdego ceniącego sobie zdrowe pożywienie. Serwis zawiera sklep online, w którym można odnaleźć wiele artykułów spożywczych oraz ich opis, a również rozbudowaną bazę publikacji poruszających wspomniane zagadnienia. Na powyższej witrynie internetowej odszukać można również przepisy przyrządzenia potraw ze sprzedawanych produktów.

  Termin dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona dla ceniących aktywność fizyczną. »

  Chcielibyśmy zaprosić na stronę, której tematem jest nasze zdrowie. Co najważniejsze na naszej stronie znajdują się najaktualniejsze porady na temat tego jak postępować, żeby czuć się dobrze, jak może przedstawiać się efektywne odchudzanie, jak radzić sobie z rakiem oraz jaki wpływ na nasze ciało ma aktywność fizyczna. Po za tym nasza strona przedstawia także takie kwestie jak to w jakich miejscach znaleźć dobrą i tanią siłownię czy jak można zadbać o nasze ciało we własnym domu. Zapraszamy wszystkich i chcielibyśmy zachęcić do zapoznania się z prezentowaną witryną!

  Termin dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwasy tłuszczowe omega 3 »

  Kwasy tłuszczowe omega 3 mają swoją ważną rolę w utrzymywaniu pełnej sprawności fizycznej i psychicznej. Z tego powodu jest bardzo istotne podawanie ich zwłaszcza małym dzieciom - rola omega 3. Głównym źródłem kwasów Omega 3 są len a także ryby morskie zimnych wód żyjące dziko ? przede wszystkim makrele i łososie lub suplementy w kapsułkach zawierające kwas tłuszczowy Omega 3. Suplement ten obniża głównie wartość ciśnienia rozkurczowego, a tylko częściowo wartość rozkurczowego, pomagają przeciwdziałać zawałom serca, a także pomagają przywrócić stały poziom w zaburzeniach przemiany cholesterolu.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenie do oczyszczania wody aquarion »

  Woda ma bardzo ważne znaczenie dla życia na naszej planecie. Wszystkie żywe organizmy składają się przeważnie z wody. Ukoić pragnienie należy nie tylko wtedy gdy pragnie nam się pić. Pragnienie świadczy już o niedoborze wody. Organizm ludzki nie jest w stanie przechowywać, ani magazynować zapasów wody, dlatego też należy cały czas ją uzupełniać. Zalecanym urządzeniem do uzdatniania wody - do oczyszczania, jonizacji i natleniania - jest Aquarion Calivita. Możemy sami decydować, jakie właściwości wody chcemy uzyskać i w optymalny sposób dostosować urządzenie.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog.pro - psychologia »

  Psycholog.pro to spis gabinetów psychoterapeutycznych i witryn www posiadających związek z psychologią. Znajdują się w nim gabinety z całego kraju, np. z takich miast jak: Lublin, Łódź, Gdańsk. Dodanie wpisu do rejestru jest darmowe. Dzięki temu jest to dobry sposób by wyróżnić swój gabinet psychiatryczny bez ponoszenia kosztów. Jest również opcja dodatkowego wyróżnienia wpisów. Psycholog.pro to również znakomita baza gabinetów psychoterapeutycznych dla ludzi poszukujących psychoterapeuty czy witryn związanych z szeroko rozumianą psychologią. Serdecznie zapraszamy.

  Termin dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Krwi »

  Chłopcy i dziewczęta z tą grupą krwi dostarczają z dietą ogromne ilość witamin rozpuszczalnych w tłuszczach ale wykazują zwiekszone zapotrzebowanie na witaminy z grupy Bzaleca się stosowanie produktu Vital 0 zawierającego z 41 składników aktywnych.Grupa krwi A powstała 25 tys lat temu gdy człowiek prowadził rolniczy tryb życia i odżywiania się . Z dietą pozyskują znaczne witamin i minerałów ale potrzebują żelaza, witaminy B12 i witaminyC, E i bioflawonoidy. Wyżej wymienione składniki znajdują się w składzie produktu VitalA. Osobom z grupą krwi AB proponuje się przyjmowanie witaminy C, a dodatkowo antyoksydantów a też czosnku. Adekwatny dla nich suplement to Vital AB.

  Termin dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia, fitness, aerobik, Wrocław »

  FITNESS ACADEMY dba o Państwa wyjątkowe samopoczucie. Pomagamy osiągnąć specyficzne cele z jakimi przychodzi do nas Klient. W sferze naszego zainteresowania są potrzeby i wymagane wartości każdego uczestnika oraz priorytety w ich realizacji. Tworząc dla Państwa ofertę, zawsze mamy na uwadze myśl ?? bo każdy człowiek jest kimś wyjątkowym?. Realizując tą ideę chcemy Państwa wysłuchać, pomóc, doradzić, by realizacja celu i pokładanych w nas oczekiwań została w pełni zaspokojona. Dołącz do naszego grona, bo inwestycja w zdrowie zawsze popłaca. Wizja to marzenie, wiara, odwaga i czyn. Składa się po części z patrzenia na horyzont, po części z patrzenia w głąb siebie, z wyobraźni, oceny sytuacji i często sporej dawki odwagi.Klub FITNESS ACADEMY zapewnia opiekę specjalistów, gdzie pod ich bacznym okiem mogą Państwo odnowić ciało i wzmocnić siły (siłownia Wrocław, fitness Wrocław, aerobik Wrocław), co nie pozostanie bez wpływu na jakość życia i wykonywaną pracę. Ruch bowiem wyzwala pozytywną energię, odpręża, relaksuje oraz uodparnia na stres. Osoby aktywnie uczestniczące w treningu zdrowotnym cieszą się zdrową sylwetką, rzadziej zapadają na choroby cywilizacyjne, choroby układu krążenia, nie skarżą się na bóle pleców i stawów, gdyż ciało wspomagane przez regularną aktywność to świetne samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie. Dzięki specyficznej atmosferze w naszym klubie, każdy uczestnik aktywności nie będzie już kojarzył ruchu z nieprzyjemnym zmęczeniem i bólem mięśni, a jedynie ze zrozumiałym wysiłkiem, z miło spędzonym czasem wśród przyjaciół, uśmiechem, zdrowiem i satysfakcją z własnych osiągnięć.

  Termin dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Objawy menopauzy »

  Menopauza - to nie jest stan chorobowy, jak myśli znaczna część pań. Jest to naturalny proces wygaszania niektóych funkcji w organiźmie każdej kobiety. Żadna z kobiet tego nie uniknie. Podobnie jak w przyrodzie przekwitają rośliny tak samo u ludzi - osłabiają się pewne procesy i funkcje życiowe. Menopauza występuje przeważnie ok. 50 roku życia, może pojawić się także znacznie szybciej, jednak są to niezwykle rzadkie przypadki, wymagające wnikliwej diagnozy lekarza specjalisty. Panie w trakcie menopauzy przemieniają swoje zachowanie, bywają bardziej nerwowe, złośliwe, uważają, że tracą przez to swoją kobiecość. Nic bardziej błędnego. Dojrzałość jest trendy, ważne jest również odpowiednie.

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacja zdrowotne dla kobiet »

  Od czasu kiedy Internet zrobił się popularny, można tu zamieszczać i odszukać nieomal wszystko. Dodawane są tu strony prawie, że bezużyteczne, ale także takie, które mogą wielu osobom dostarczyć sporo pożytecznych porad. Taką stroną jest właśnie ta, poświęcona kobietom, choć mogą tu także zaglądać mężczyźni, jeśli chcieliby poznać pewne tajemnice płci pięknej. Strona ta to fundamentalna encyklopedia każdej dzisiejszej kobiety. Posiada cenne rady które dotyczą życia na codzień jak również najistotniejszych momentów w życiu każdej z pań a więc dojrzewania, macierzyństwa i menopauzy.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cellulit »

  Coraz większa ilość osób we współczesnym świecie ma znaczniejsze trudności z posiadaniem takiego ciała, jakie najbardziej im się podoba. Przyczyny to nie tylko stres czy niezdrowa dieta, niestety znaczna część z nas jest genetycznie obarczona rozmaitego gatunku chorobami czy niedoskonałościami. Na przytaczanej stronie można dostać wszystko to, co efektywnie pomoże w uwolnieniu się od cellulitu ? zajmujemy się analizowaniem wpływu różnorodnych specyfików, przyglądamy się konkretnym ćwiczeniom fizycznym czy kompletnym dietom tak, by każdy mógł poznać zasady ich działania. Żywimy nadzieję, że z naszym wsparciem zwalczą Państwo irytujący cellulit.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Herbata »

  W praktycznie każdym polskim domu do najpopularniejszych napojów warto herbata. Dzieje się tak z uwagi na to, iż w tych czasach jest to produkt, jaki jest nader łatwo dostępny a poza tym Jest oczywiste jeszcze, że jest to rzecz, która nie istnieją jakoś specjalnie wygórowanej ceny. Nic, więc dziwnego w tym, że herbata na dzień dzisiejszy króluje praktycznie na wszystkich polskich stołach. Był przy tym czas, wówczas, gdy okazywało się, żenad wyraz możliwe będzie, iż herbata zostanie zastąpiona w jakiś tam sposób przez kawę. Na szczęścienad wyraz szybko okazało się, że kawa zdecydowanie niemoże być napojem dla wszystkich. całe multumosób widząc, że ma po niej podniesione ciśnienie wyszło z założenia, że zdecydowanie nie istnieją sensu jej sobie kupować jak też dlatego też całe multumosób po prostu z niej zrezygnowało. Przy tym Jest oczywiste jednak, że na dzień dzisiejszy jeszcze nie wszyscy wszyscy są tegowłaśnie zdania. Najczęściej, bowiem Jest oczywiste żeniemniej kawa w dalszym ciągu w jakiś tam sposób wielu osobom towarzyszy w ich codziennym życiu. W sumie nie istnieją się, czemu dziwić skoro kawa ma w sobie tyle kofeiny. Dla kogoś, kto wstaje dla przykładu o czwartej rano do pracy taka kofeina jest nader potrzebnagłownie, dlatego, iż Jest oczywiste że jest to produkt, jaki pobudza osobnika do życia jak też działania. W herbacie bynajmniej Bardzo często nie mamy możliwości znalezienia owejwłaśnie kofeiny jak też dlatego też podaje się ją głównie dzieciom w przypadku wówczas, gdy chcemy je zaprosić na śniadanie jak też w momencie, wówczas, gdy decydujemy się na to,żeby dla przykładu zajść w ciążę. W takich momentach Jest oczywiste że herbatamoże być dla nasnad wyraz dobrym rozwiązaniem.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokonaj grzybice »

  Od jakiegoś czasu obserwuje się nie budzącą wątpliwości tendencję do rozpoznawania zakażeń grzybiczych. Do czynników odpowiedzialnych za ten wzrost należą na pewno predyspozycje genetyczne, jak i składniki środowiskowe oraz co może dziwić, rozwój medycyny, który związny jest z szerokim stosowaniem antybiotyków. Drożdżyca jest uciążliwym schorzeniem, którego etiologią jest drożdżak Candida albicans, a dokładniej jego zbytni rozwój w jelicie.

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Enzymy i trawienie »

  Enzymy są bardzo istotne w procesie pokarmowym, gdyż dzięki nim uwalnianych jest z jedzenia szereg odżywczych substancji, koniecznych do harmonijnego działania naszego organizmu. Co jednak robić, gdy obecnie w żywności występuje więcej sztucznych składników, które osłabiają nasz układ pokarmowy? wyjątkowo pomocne są suplementy diety CaliVita, które wspierają nasze enzymy w trawieniu i wydobywaniu z jedzenia to, co najlepsze oraz informacje. odwiedź stronę enzymy.info i sprawdź, jak chronić swój organizm i wspomóc trawienie.

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy diety »

  Oczywisty jest fakt, że, dieta dzisiejszego homo sapiens pozostawia mnóstwo do życzenia. Niesamowicie skąpa jest w składniki odżywcze jak witaminy, minerały, natomiast przepełniona jest chemią oraz toksynami. Nasz żołądek jest jak kosz na śmieci, który, gromadzi najwięsze oraz nikomu nie potrzebne resztki. Można na szczęście temu zapobiec gdyż firma Calivita posiada w swojej ofercie niezwykłe, naturalne suplementy, uzupełniające wszystkie niedobory witamin, minerałów, enzymów oraz oczyszczają organizm ze zgromadzonych zanieczyszczeń.

  Termin dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »